< Všechny novinky

BIANCHI SE STÁVÁ NOVÝM OFICIÁLNÍM SPONZOREM GIRO D'ITALIA

| 03.11.2020
Tříletá smlouva mezi Bianchi a RCS Sport zahrnuje sponzorství SAE Tour, Il Lombardia a od roku 2021 Strade Bianche. Bianchi se také stává oficiálním sponzorem nově vytvořených Giro Virtual a Giro-E, které představují první etapu pro jízdní kola s elektrickým asistentem.

Kultovní Bianchi celeste a růžová La Gazzetta dello Sport se nyní připojují k barvám nového mezinárodního partnerství.Počínaje sezónou 2020 se Bianchi stane oficiálním sponzorem a exkluzivní cyklistickou značkou giro d'Italia , nejikoničtějšího silničního závodu v Itálii pořádaném RCS Sport a La Gazzetta dello Sport, na další tři roky.

RCS Sport je sportovní a mediální agentura, která se zabývá organizací řady sportovních akcí s celosvětovou účastí. Kromě Giro d'Italia, například, Milan Marathon.

Toto spojení přináší italskou jedinečnost po celém světě prostřednictvím sportovních akcí, jako je Giro d'Italia. Tyto závody jsou sledovány po celém světě více než 800 milionů diváků ve více než 200 zemích.

Partnerstvo bianchi giro

Toto tříleté partnerství se odrazí i v dalších událostech v kalendáři WorldTour. Kromě Giro d'Italia se Bianchi také stal sponzorem oficiálního SAE Tour na závodech Spojených arabských emirátů,stejně jako na amatérských závodech Il Lombardia. Kromě toho bude od sezóny 2021 partnerství obohaceno o unikátní závod v toskánských horách – Strade Bianche. Součástí dohody se společností RCS Sport je dodávka jízdních kol Bianchi pro služby technické pomoci, na které zajišťuje společnost Shimano.

Spolupráce s Giro-E představuje další strategické spojení. Tímto způsobem se Bianchi stává oficiálním partnerem akce prostřednictvím Bianchi Lif-E,prvního inteligentního programu elektrické mobility. Bianchi bude podporovat tuto akci dodáním silničních modelů Aria e-road.

Další oficiální akce z Bianchi sponzorství bude premiéra Giro Virtual, který se bude konat od 18. dubna do 10. května. Ve virtuálním prostoru budou profesionálové schopni měřit svou sílu společně s amatéry v nejlepších fázích zrušeného Giro d'Italia 2020.

Giro virtual 2020

 

KOLO PRO NOVÉ ZAČÁTKY: ARIA – BIANCO ITALIA

Vzhledem k tomu, Giro přináší světu to nejkrásnější z Itálie, Bianchi touto cestou hrdě představuje nový model Aria - Bianco Italia .

Jedná se o exkluzivní limitovanou edici Aria v čistě bílé perleťi s italskou trikolórou na zadních vzpěrách a fialově třpytivými detaily.

Nová edice Aria - Bianco Italia je určena pro ty, kteří nikdy nepřestanou snít a oslavit premiéru Giro Virtual.

LIMINTOVANÁ EDICE ARIA BIANCO ITALIA - PODROBNOSTI

Aria – Bianco Italia

CO ŘÍKAJÍ ZÁSTUPCI BIANCHI O SPOLEČNÉM PARTNERSTVÍ?


SALVATORE GRIMALDI (MAJITEL BIANCHI):


"Toto partnerství mezi Bianchi a Giro se stalo ztělesněním snu. V této dramatické a důležité době, kterou vidí celý svět, jsme cítili, že nastal čas toto partnerství realizovat – protože nyní, mnohem více než kdykoli v minulosti, lidé v Itálii a po celém světě potřebují důvod ke snění. Potřebují způsob, jak se posunout vpřed na cestě k novým začátkům. Jedná se o historickou dohodu mezi dvěma hlavními italskými měnami. Jména, která se narodila v Miláně a po celém světě, vyvážejí z Itálie to nejlepší prostřednictvím nejzajímavějšího a nejoblíbenějšího sportu na světě – cyklistiky."FABRIZIO SCALZOTTO (GENERÁLNÍ ŘEDITEL BIANCHI):

"Věříme, že jízdní kola, ať už závodní nebo rekreační, budou jedním ze základních nástrojů pro zahrnutí do normálního života po pandemii Covid-19. Giro je víc než jen závod. Představuje kulturní fenomén a součást národního dědictví. Proto jsme se rozhodli oznámit naši spolupráci právě teď, kdy se Itálie musí vrátit do sedla.

Bianchi je tržně orientovaná společnost, která se snaží přizpůsobit inovativní přístup ve srovnání s tradičním sponzorstvím. Tímto způsobem chceme přiblížit naše zákazníky v Itálii a po celém světě. Partnerství se společnostmi RCS Sport a La Gazzetta dello Sport nám pomůže efektivně rozšířit naši
strategii do více než 60 zemí po celém světě."

GDPR | GLOBAL SITE WWW.BIANCHI.COM  Tvoříme e-shopy na míru, jsme PUXdesign.