< Všechny novinky

Infinito CV disc 2019 – méně únavy, více kontroly

| 08.11.2018
Zcela nové diskové Infinoto CV 2019

Infinito CV disc má do sezóny 2019 kompletně přepracovaný rám, ktorý mimo geometrie nemá po technické stránce téměř nic spoločného s původním Infinitem, které zůstává v nabídce s klasickými brzdami.

 
 
Srdcem Bianchi Infinito CV disc 2019 zůstává rám s geometrií endurance racing a  s vyšší hlavovou trubkou. Ta napomáhá dosáhnutí komfortnějšího posedu při jízdě i bez velkého množství podložek pod řidítkami.
 
Pohodlí při jízdě napomáhá i delší zadní stavba a karbon s technologií Countervail®
 

 

Nejhlavnější změnou je optimalizace tvaru rámu pro lepší aerodynamiku. Je možnost použít aero integrované řidítka Vision Metron 5D a také aero sedlovku speciálního tvaru, která je dostatočně komfortní i na špatném povrchu.
 
Samozřejmě zůstala možnost použít širší pláště, dokonce až do šírky 32 mm! Toto umožní majitelům Infinita CV disc využívat kolo i jako semi gravel při použití např. 28 mm plášťů s jemným vzorkem do lehkého terénu.
 
 
320 gramů vážící vidlice spolu s rámem disponují pevnými osami a plně integrovanými adaptéry „Flat Mount“ pro uchycení diskových brzd. Rám je kompatibilní s diskovými kotoučemi průměru 140 nebo 160 mm. Brzdové i řadící kabely jsou vedené vnitřkem rámu.
 Základní cena ve specifikaci INFINITO CV DISC- 105 full groupset 11sp Compact Fulcrum Racing 618 disc
brake začíná na ceně 109.900 Kč vč. DPH
Obchodní podmínky
Máte zájem prodávat Bianchi?

Katalog kol ke stažení Bianchi 2018
Katalog doplňků ke stažení
Logo ke stažení  eps | jpg

GDPR | GLOBAL SITE WWW.BIANCHI.COM   Eshop na míru PUXdesign