< Všechny novinky

Team LottoNL Jumbo má nové stroje pro rok 2016

| 06.05.2016
Holandský team a Italská značka spojili své síly. 
Nový zářivý žluto-černý dres sestavy LottoNL-Jumbo nejspíš upoutá vaše oči, to ale není důvod, proč byste měli přehlédnout kola, na nichž stáje jezdí a závodí - Bianchi Oltre XR4. I ty totiž prodělali změnu designu.

Team-Lotto-facebook.jpg

Napsali o nás na www.cyclingnews.com
Holandský team a Italská značka spojili své síly. 
Nový zářivý žluto-černý dres sestavy LottoNL-Jumbo nejspíš upoutá vaše oči, to ale není důvod, proč byste měli přehlédnout kola, na nichž stáje jezdí a závodí - Bianchi Oltre XR4. I ty totiž prodělali změnu designu.
Změny ve vzhledu samotných strojů možná nejsou až tak zásadní, přesto jsou podstatné. V letošním seriálu WorldTour se totiž díky tomu bude pohybovat mnohem více kol Bianchi v tradičním odstínu celeste, což je ideální způsob, jak oslavit 130 výročí této značky.
Ruční výroba kol Bianchi totiž sahá až do roku 1985, což znamená, že je značka 
Bianchi stavitelem kol s výjimečně dlouhou tradicí. S tím úzce souvisí i fakt, že na těchto tyrkysových kolech v odstínu celeste jezdilo mnoho z nejlepších závodníků historie.
V roce 2015 si Bianchi svou dlouhou závodní historii připomene právě díky teamu LottoNL-Jumbo a jeho leaderů jimiž jsou Sep Vanmarcke a Wilco Kelderman. Stejně tak se na závodních strojích Bianchi Oltre XR4 objeví znak a logo připomínající ono 130 výročí značky.
Jedním kolem to ale nekončí, již nyní se mohou příznivci značky Bianchi těšit na další modely a závodní speciály v provedení „full celeste“ a to konkrétně stroje Infinito CV a Aquila CV.
Celý článek a galerie: www.cyclingnews.com  

Obchodní podmínky
Máte zájem prodávat Bianchi?

Katalog kol ke stažení Bianchi 2018
Katalog doplňků ke stažení
Logo ke stažení  eps | jpg

GDPR | GLOBAL SITE WWW.BIANCHI.COM   Eshop na míru PUXdesign