Elitní tým Symbio+ CE.Energy na kolech BianchiDovolte nám, abychom představili první novinku 2018! Je jí nová podoba elitního týmu. V novém roce tak budeme cílit na ty nejvyšší mety ve složení:

Martin Stošek, Lukáš Kobes, Viktor Stošek, Adéla Fuksová, David Anderle a nové posily našeho týmu Jakub Šulc a Honza Beneš.

Všichni jezdci závodního týmu budou vozit celoodpružená nebo pevná MTB kola modelové řady Methanol a silniční kola Aria.

 

 

LottoNL Jumbo

Team-Lotto-facebook-(1).jpg

Nový team Bianchi v seriálu WorldTour

Holandský team LottoNL-Jumbo je letos zcela novým jménem ve světě profipelotonu, jeho sestavu ale nejspíš do jisté míry znáte, jelikož se jedná o přímého pokračovatele teamu Belkin (předtím Blanco a ještě dříve Rabobank). Jméno teamu se změnilo, sestava jen částečně, co je ale neměnné je značka kol Bianchi, stejně jako jejich legendární odstín Celeste.
Team LottoNL-Jumbo v sezoně 2016 osedlá především stroje Bianchi Oltre XR4 a Specialissima CV 
, pro jarní klasiky jsou připravena kola Infinito CV a na časovku Aquila CV. V letošním seriálu WorldTour se proto bude pohybovat mnohem více kol Bianchi v tradičním odstínu Celeste, což je ideální způsob oslavy 130. výročí značky Bianchi.
V poměrně početné sestavě nového teamu LottoNL-Jumbo bychom rádi upozornili na několik důležitých jmen. Moreno Hofland by měl být jedničkou teamu pro hromadné dojezdy už jen proto, že se mu loni dařilo jak v etapových závodech, tak i v jarních klasikách. Wilco Kelderman je zase skvělý vrchař a časovkář, který loni dojel třetí na Giro d´Italia mezi mladými jezdci a sedmnáctý celkově. Zřejmě nejzářivější jméno nové sestavy jsme si nechali záměrně na konec – Sep Vanmarcke –, který již dva roky patří mezi nejlepší jezdce klasických závodů světa, kde předvádí pozoruhodně vyrovnané výkony.
Kompletní sestavu a detaily jednotlivých jezdců najdete na webu www.teamlottojumbo.com

Teamový stroj Bianchi Oltre XR4

Jak by se dalo snadno odvodit, Oltre XR4 je třetím pokračovatelem stejnojmenného rodu (nově s technologií Countervail) , který se již ve své první generaci blýskl vysokou tuhostí, nízkou hmotností a tedy i nekompromisním výkonem.
Bianchi Oltre třetí generace, tedy XR4, ctí všechny původní parametry, které ale posouvá o úroveň výš a navrch přidává i další bonusy. Při vývoji Oltre XR4 se inženýrům z Bianchi podařilo docílit ještě lepšího poměru hmotnosti a tuhosti, navíc se u tohoto nového modelu určeného pro nejtěžší závody a nejrychlejší jezdce světa hledělo i na vylepšení aerodynamiky rámu.
I proto je Oltre XR4 skvělé nejen pro jednorázové závody či vícedenní etapové podniky, zároveň se jedná o oblíbenou zbraň nejlepších sprinterů světa. Ti ze všeho nejvíc oceňují mimořádnou tuhost a efektivitu nového rámu. Takřka neomezený výkon zde ale nejde na vrub komfortu, který je stále na vysoké úrovni, i když na rozbité cesty a „kočičí hlavy“ jarních klasik má Bianchi, potažmo i celý Team LottoNL-Jumbo, jinou zbraň – Bianchi Infinito CV.


MTB - i.idro DRAIN-Bianchi

2015_MTBteam_LOGO.jpg

Bianchi & MTB: 22 let vítězství a inovace
Sportovní úspěchy v nejvýznamnějších národních a mezinárodních závodech, technologické inovace, výzkum a vývoj, to je cíl spolupráce Bianchi a jeho MTBteamu.
Již 22 let staví Bianchi na spolupráci s profesionálními jezdci na horských kolech,
kteří vnášení do tohoto segmentu nové trendy a podílí se na vývoji nových techonologií MTB kol. Mezi historicky nejůspěšnější jezdce patři například Dario Acquaroli (začínal závodit na kolech Bianchi), olimpijský vítěz a mistr světa Julien Absalon, José Hermida (mistr světa do 23 let), Leonardo Paez a Thomas Dietsch, kteří se postarali o slávu Bianchi v mezinárodním žebříčku marathonských specialistů.  
MTB Team Bianchi je jedním z nejúspěšnějších v tomto sportu a je také živnou půdou pro mladé cyklisty.

Projekt i.idro DRAIN-Bianchi zahrnuje jak elitní MTB tým, tak juniorský tým.
Elitní tým se i v nové sezóně spolehne na osvědčené jezdce, jejichž řady rozšíří mladý Gerhard Kerschbaumer, který pojede v elitním týmu svoji první sezónu po vynikajících úspěších v juniorské kategorii (vítěství ve Světovém poháru 2013)

Sestava elitního týmu: Alexandra Gehbauer, Leonardo Paez, Tony Longo a Gerhard Kerschbaumer
Juniorský tým: Chiara Teocchi, Giorgio Rossi, Katia Moro.


Úspěchy Bianchi MTB jezdců:
 
1 Zlatá Olympijská medaile - Atény 2004
9 Titulů mistra světa
10 Titulů evropského šampióna
4 Tituly v šampionátu XCO
2 Tituly v šampionátu XCM
35 Italských titulů
16 Národních zahraničních titulů
288 Vítězství


 

Obchodní podmínky
Máte zájem prodávat Bianchi?

Katalog kol ke stažení Bianchi 2018
Katalog doplňků ke stažení
Logo ke stažení  eps | jpg

GDPR | GLOBAL SITE WWW.BIANCHI.COM   Eshop na míru PUXdesign