Elitní tým Symbio+ CE.Energy na kolech BianchiDovolte nám, abychom představili první novinku 2018! Je jí nová podoba elitního týmu. V novém roce tak budeme cílit na ty nejvyšší mety ve složení:

Martin Stošek, Lukáš Kobes, Viktor Stošek, Adéla Fuksová, David Anderle a nové posily našeho týmu Jakub Šulc a Honza Beneš.

Všichni jezdci závodního týmu budou vozit celoodpružená nebo pevná MTB kola modelové řady Methanol a silniční kola Aria.

 

 

LottoNL Jumbo

Team-Lotto-facebook-(1).jpg

Nový team Bianchi v seriálu WorldTour

Holandský team LottoNL-Jumbo je letos zcela novým jménem ve světě profipelotonu, jeho sestavu ale nejspíš do jisté míry znáte, jelikož se jedná o přímého pokračovatele teamu Belkin (předtím Blanco a ještě dříve Rabobank). Jméno teamu se změnilo, sestava jen částečně, co je ale neměnné je značka kol Bianchi, stejně jako jejich legendární odstín Celeste.
Team LottoNL-Jumbo v sezoně 2016 osedlá především stroje Bianchi Oltre XR4 a Specialissima CV 
, pro jarní klasiky jsou připravena kola Infinito CV a na časovku Aquila CV. V letošním seriálu WorldTour se proto bude pohybovat mnohem více kol Bianchi v tradičním odstínu Celeste, což je ideální způsob oslavy 130. výročí značky Bianchi.
V poměrně početné sestavě nového teamu LottoNL-Jumbo bychom rádi upozornili na několik důležitých jmen. Moreno Hofland by měl být jedničkou teamu pro hromadné dojezdy už jen proto, že se mu loni dařilo jak v etapových závodech, tak i v jarních klasikách. Wilco Kelderman je zase skvělý vrchař a časovkář, který loni dojel třetí na Giro d´Italia mezi mladými jezdci a sedmnáctý celkově. Zřejmě nejzářivější jméno nové sestavy jsme si nechali záměrně na konec – Sep Vanmarcke –, který již dva roky patří mezi nejlepší jezdce klasických závodů světa, kde předvádí pozoruhodně vyrovnané výkony.
Kompletní sestavu a detaily jednotlivých jezdců najdete na webu www.teamlottojumbo.com

Teamový stroj Bianchi Oltre XR4

Jak by se dalo snadno odvodit, Oltre XR4 je třetím pokračovatelem stejnojmenného rodu (nově s technologií Countervail) , který se již ve své první generaci blýskl vysokou tuhostí, nízkou hmotností a tedy i nekompromisním výkonem.
Bianchi Oltre třetí generace, tedy XR4, ctí všechny původní parametry, které ale posouvá o úroveň výš a navrch přidává i další bonusy. Při vývoji Oltre XR4 se inženýrům z Bianchi podařilo docílit ještě lepšího poměru hmotnosti a tuhosti, navíc se u tohoto nového modelu určeného pro nejtěžší závody a nejrychlejší jezdce světa hledělo i na vylepšení aerodynamiky rámu.
I proto je Oltre XR4 skvělé nejen pro jednorázové závody či vícedenní etapové podniky, zároveň se jedná o oblíbenou zbraň nejlepších sprinterů světa. Ti ze všeho nejvíc oceňují mimořádnou tuhost a efektivitu nového rámu. Takřka neomezený výkon zde ale nejde na vrub komfortu, který je stále na vysoké úrovni, i když na rozbité cesty a „kočičí hlavy“ jarních klasik má Bianchi, potažmo i celý Team LottoNL-Jumbo, jinou zbraň – Bianchi Infinito CV.


MTB - i.idro DRAIN-Bianchi

2015_MTBteam_LOGO.jpg

Bianchi & MTB: 22 let vítězství a inovace
Sportovní úspěchy v nejvýznamnějších národních a mezinárodních závodech, technologické inovace, výzkum a vývoj, to je cíl spolupráce Bianchi a jeho MTBteamu.
Již 22 let staví Bianchi na spolupráci s profesionálními jezdci na horských kolech,
kteří vnášení do tohoto segmentu nové trendy a podílí se na vývoji nových techonologií MTB kol. Mezi historicky nejůspěšnější jezdce patři například Dario Acquaroli (začínal závodit na kolech Bianchi), olimpijský vítěz a mistr světa Julien Absalon, José Hermida (mistr světa do 23 let), Leonardo Paez a Thomas Dietsch, kteří se postarali o slávu Bianchi v mezinárodním žebříčku marathonských specialistů.  
MTB Team Bianchi je jedním z nejúspěšnějších v tomto sportu a je také živnou půdou pro mladé cyklisty.

Projekt i.idro DRAIN-Bianchi zahrnuje jak elitní MTB tým, tak juniorský tým.
Elitní tým se i v nové sezóně spolehne na osvědčené jezdce, jejichž řady rozšíří mladý Gerhard Kerschbaumer, který pojede v elitním týmu svoji první sezónu po vynikajících úspěších v juniorské kategorii (vítěství ve Světovém poháru 2013)

Sestava elitního týmu: Alexandra Gehbauer, Leonardo Paez, Tony Longo a Gerhard Kerschbaumer
Juniorský tým: Chiara Teocchi, Giorgio Rossi, Katia Moro.


Úspěchy Bianchi MTB jezdců:
 
1 Zlatá Olympijská medaile - Atény 2004
9 Titulů mistra světa
10 Titulů evropského šampióna
4 Tituly v šampionátu XCO
2 Tituly v šampionátu XCM
35 Italských titulů
16 Národních zahraničních titulů
288 Vítězství


 

GDPR | GLOBAL SITE WWW.BIANCHI.COM  Tvoříme e-shopy na míru, jsme PUXdesign.